Logo

Vw passat 2002 farovi

Број на оглас: 2425718 | Објавен на: 08.07.2017, 11:31
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Passat 2002

Tип на делови: Осветлување

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


Farovi polovni za passat od 2001 so angel eys.

 Струга    Општина: Струга

Прати Е-Маил

 R

Потврден огласувач