Logo

AGV K4-Evo nova 2017

Број на оглас: 2425814 | Објавен на: 22.03.2017, 22:16
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 250 € Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Делови за мотори/мопеди и Опрема / Облека/Заштита / Кациги

Вид на оглас: Се продава


Prodavam agv k4-evo 2017 nova kaciga velicina XL komplet so kutija i torbicka cena 250euro fiksno

 Goran

Потврден огласувач