Logo

SE PRODAVA YUGO 1.1I SO MOTOR OD 2005 G

Број на оглас: 2425930 | Објавен на: 02.05.2017, 19:38
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила/за Резервни Делови

Вид на оглас: Се продава


za delovi 078 670 120

 Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

 o[pel

Потврден огласувач