Logo

Termo fasadi

Број на оглас: 2425956 | Објавен на: 07.12.2018, 22:46
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Услуги, Сервисери / Градење, Реновирање / Молери гипсери фасадери

Вид на оглас: Се продава


Izrabotuvame sekakov vid na fasadi po ekstra ceni. Rabotime niz cela makedonija povelete javetese na 078 960 894

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 Majstori

Потврден огласувач