Logo

SE PRODAVA TOMOS AVTOMATIK SO APN 6 MASINA

Број на оглас: 2426039 | Објавен на: 22.03.2017, 20:24
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 200 € Цената е фиксна 230 €

Категорија: Моторни Возила / Мопеди(под 45km/h)

Вид на оглас: Се продава


Se prodava tomos avtomatik so apn 6 masina so 5 brzini motorot e mn dobar farban e pred 1 nedela

 Пробиштип

Прати Е-Маил

 Martin

Потврден огласувач