Logo

SVETLECKA REKLAMA

Број на оглас: 2426138 | Објавен на: 20.03.2017, 22:46
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 170 €

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Останато

Вид на оглас: Се продава


Svetlecka reklama 3,0 x 1,3 metri
ispravna

 Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

 Борче

Потврден огласувач