Logo

HUAWEI P8 lite

Број на оглас: 2426160 | Објавен на: 24.04.2017, 17:32
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Huawei

Модел: P8 lite

Боја: Black

Интерна меморија: 16 GB

РАМ меморија: 2 GB

Големина на екранот: 6" инчи и поголеми

Цена: 8.000 МКД Цената е фиксна

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Менувам или продавам нов сеуште спакован HUAWEI P8 lite за SAMSUNG J5 со 2 сим картички или HUAWEI P8 lite duos (со 2 сим).
Исклучиво за duos (со 2 сим).!

 Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

 ****

Потврден огласувач