Logo

Iphone 5

Број на оглас: 2426301 | Објавен на: 23.04.2017, 12:24
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Apple

Модел: 5

Боја: White

Интерна меморија: 16 GB

РАМ меморија: 1 GB

Големина на екранот: 4,1 - 4,9" инчи

Цена: 7.500 МКД Цената е фиксна 9.000 МКД

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Se prodava iphone 5 16gb neverlock staklo zacuvan koristen isklucivo vo zastitna futrola. samo za seriozni kupuvaci.
KONTAKT: 077827015

 Штип    Општина: Штип

Прати Е-Маил

 Andrej

Потврден огласувач