Logo

Poluprikolka KIPER

Број на оглас: 2426352 | Објавен на: 21.03.2017, 22:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава


Kiperka vo odlicna sostojba. Informacii na telefon.

 Берово    Општина: Берово

Прати Е-Маил

 Zvonko

Потврден огласувач