Logo

plac

Број на оглас: 2426553 | Објавен на: 21.04.2017, 18:55
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 500 m²

Тип на земјиште: Градежно

Цена: 1 € Цената е фиксна

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


plac so kukja na ul vinkovacka pozadi lovec

 Охрид    Општина: Охрид

Прати Е-Маил

 mercedes

Потврден огласувач