Logo

Rover 25 reg do 1.2018

Број на оглас: 2426802 | Објавен на: 24.03.2017, 09:53
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Rover

Модел: 25

Година: 2000

Гориво: Бензин

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Цена: 799 € 900 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


1.4 benzin extra cena reg cela godina do januar 2018 barajteme na ovoj broj 078 223 553

 Валандово

Прати Е-Маил

 No name