Logo

се продава стан

Број на оглас: 2426864 | Објавен на: 14.03.2017, 14:20
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 3

Квадратура: 72 m²

Греење: Дрва

Спрат: 5 кат

Цена: 39.900 €
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


Се продава реновиран стан од 68м2+8 м2 подрум,Станот има дневна соба со кујна,2 спални соби ,купатило и гостински тоалет, сопствено парно и клима уред, Се наоѓа на местото викано стар Лопушник на 5ти спрат,Зградата има лифт .Вреди да се види.

 ццц