Logo

Ford mondeo 075681700

Број на оглас: 2426869 | Објавен на: 19.03.2017, 20:59
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Ford

Модел: Mondeo

Година: 1996

Гориво: Бензин

Километри: 100000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Цена: 450 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


foerd Mondeo beenzin ne reg 1.8 16v aluminski bandasi kuka vo odlicna sostojba mozi zamena za druga kola so vasa doplata

 Демир Хисар

Прати Е-Маил

 oglasuvac