Logo

Ford Mondeo 2.0 TDCi

Број на оглас: 2426948 | Објавен на: 20.03.2017, 20:27
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Ford

Модел: Mondeo

Година: 2004

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Седани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Цена: 4.300 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Произведена 2004 год.
Поминати 230.705 км
Коњски сили 131 (96 kw )
Регистрирана и + зелен картон
Големо ниво на опрема
ABS +ESP
Airbag X 8
Bluetooth - поврзување со секој телефон
Cruise Control/Navi so CD
Radio Blaupunkt AUX/ CD/MP3
Борд компјутер
Електрика на Ретровизори
Електрика на сите Прозори
Греачи на ретровизори и на шофершајбна
Климатроник
Команди на Волан/За радио и за клиптроник
Светла за Магла
Сензори за Дожд
Централна Брава
2 x Оригинални клуча Ford
Нов акумулатор
Алуминиумски бандажи FOX 16"
4 x нови летни гуми Michelin Pilot Sport
4 х зимски гуми M+S Dunlop Winter Sport 3D
1 х резервна гума Michelin
Еуро кука со атест внесена во сообракајна
(+ гратис комплет ситна галантерија:
ПП Апарат,трокот,клуч,дизелица,каиши)

Возилото е перфектно максимално сочувано и перфектно најредовно одржувано.Возилото може да се проба,види и провери во било кој сервис.Ве молам без замени.

Контакт:071-343-101 Коки

 Струмица    Општина: Струмица

Прати Е-Маил

 koka