Logo

PASSAT 1.9 TDI 110KS 1998G (pasat.golf.bora.opel)

Број на оглас: 2427003 | Објавен на: 28.03.2017, 12:26
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Passat

Година: 1998

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Цена: 1 € 3.200 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


PASSAT 1.9 TDI 1998GOD

NAPRAVEN KOMPLET SERVIS
FUL OPREMA
NOVI GUMI
REGISTRIRANA DO 14-03-2018(CELA GODINA)
DOMAKINSKI CUVANA

 Кратово

Прати Е-Маил

 IVICA

Потврден огласувач