Logo

We prodava Telefon Azumi

Број на оглас: 2427096 | Објавен на: 27.03.2017, 14:33
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Друга марка

Модел: AZUMI A 40 C

Цена: 1.000 МКД Цената е фиксна 1.200 МКД

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Tel Azumi A 40C star 5 meseci ispraven raboti se samo stakloto e skrseno. 5 mp kamera. 1.0 Ghz dual core. So garancija od VIP. TEL ZA KONTAKT 078 262 062.

 Виница    Општина: Виница

Прати Е-Маил

 Игор

Потврден огласувач