Logo

Renault Maxity 150.35L 2008 god

Број на оглас: 2427143 | Објавен на: 20.05.2018, 21:44
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 9.700 €

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава


kamionceto e doneseno od CH ispravno vo top sostojba

 Прилеп    Општина: Кривогаштани

Прати Е-Маил

 borce

Потврден огласувач