Logo

Zastava 750

Број на оглас: 2427237 | Објавен на: 26.03.2017, 13:06
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Zastava

Модел: 750

Година: 1982

Гориво: Бензин

Километри: 100000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Зелена

Регистрација: Македонска

Цена: 350 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Zastava 750 ( FICO) 1982 godina, pali vozi, odlicno vnatresno i nadvoresno.

 Штип    Општина: Штип

Прати Е-Маил

 Darko