Logo

Eliten Jarec Prc za priplod/Francuska Alpina

Број на оглас: 2427268 | Објавен на: 21.04.2017, 23:10
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 200 € Цената е фиксна

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Oдгледување на животни

Вид на оглас: Се продава


Се продава јарец чиста Француска Алпина на возраст од 1 година,повеќегодишна селекција и вкрстување од надпросечни високомлечни кози.
Екстра капитален примерок со прејака генетика за расплод,само за познавачи и љубители на оваа раса.

Контакт: 078/925-058 Facebook Профил Francuska Alpina (Makedonija-Zletovo)

 Пробиштип

Прати Е-Маил

 Francuska Alpina

Потврден огласувач