Logo

Baram rabota vo stranstvo so Eu pasos

Број на оглас: 2427280 | Објавен на: 22.03.2017, 13:50
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Категорија: Работа во странство

Пол: Машко

Образование: Средно училиште

Возачка дозвола: Б

Познавање на јазици: Не е важно

Компјутерски вештини : Доволни

Цена: 10 €

Категорија: Вработување / Барам работа

Вид на оглас: Се продава


Baram rabota vo stranstvo so Bg pasos kako majstor za proizvotstvo i montaza na pvc i al vrati i prozori ili kako opst rabotnik kontakt na
Viber 0038975796210 WhatsApp
Skype daniel.maznev1

 Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

 xxx

Потврден огласувач