Logo

Vrsam prevoz niz mk i nadvor od mk

Број на оглас: 2427283 | Објавен на: 30.03.2018, 15:33
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €
Цената е фиксна

Категорија: Услуги, Сервисери / Возило, Превоз, Транспорт / Логистика / Складирање

Вид на оглас: Се продава


Vrsam prevoz so kombe niz mk i nadvor od mk nosivost 1.800kg

 Скопје    Општина: Гази Баба

Прати Е-Маил

 Daniel

Потврден огласувач