Logo

Се продава LEAGOO z5 lte

Број на оглас: 2427290 | Објавен на: 14.03.2017, 19:35
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: iNQ

Модел: Z5Lte

Цена: 3.500 МКД

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Се продава Leagoo z5 lte малку користен. Купен од AMC под гаранција уште година и пол.
Android 5.1.1
Info:📞078/570/241📞

 Валандово

Прати Е-Маил

 X