Logo

Машина со 5 операции

Број на оглас: 2427303 | Објавен на: 20.03.2017, 19:04
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.600 €

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Дрвна индустрија и Преработка на дрво

Вид на оглас: Се продава


Машина со 5 операции
- 3 Мотори
- Осовина 30 см

 Македонски Брод

Прати Е-Маил

 Vojce