Logo

Jeep chiroki 2.5 CRDI 146 Konjski sili 2003

Број на оглас: 2427346 | Објавен на: 16.10.2017, 19:02
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Jeep

Модел: Liberty

Година: 2003

Гориво: Дизел

Километри: 15000

Менувач: Рачен

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Цена: 65 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Full oprema servisiran registriran
Novi gumi vrangler godjer
Cena na lice mesto po dogovor
078 304 395

Огласи од: Drmon

Drmon

Демир Хисар

Станете Премиум член

 Демир Хисар

Прати Е-Маил

 Drmon

Потврден огласувач