Logo

Dukan vo Gradski bezisten Struga - carsija!

Број на оглас: 2427453 | Објавен на: 25.04.2017, 20:19
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 30 m²

Спрат: 2

Греење: Нема

Цена: 1 € Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Дуќани

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Se prodava dukan vo gradskiot bezisten, vo struskata carsija: 30 kvadrati, 2ri kat. Cena po dogovor. Mozna e i zamena za stan vo Struga so nasa doplata. informacii na 070 648 436 ili 072 229 165

 Струга    Општина: Струга

Прати Е-Маил

 ilce

Потврден огласувач