Logo

Bang&Olufsen Beolab 3500

Број на оглас: 2427652 | Објавен на: 23.04.2019, 11:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Звучници

Вид на оглас: Се продава


Prodavam Beolab 3500-3 parcinja. Site se extra zacuvani,na drajverite nemaat nitu prasinka na niv. Cenite se razlicni.
1-Beolab 3500 so postolje cena:350 evra
2-Beolab 3500 so drzac za na zid-cena:300 evra
3-Beolab 3500 bes postolje i bez drzac za na zid-cena:250 evra.
Slikite se od niv ne se od internet. Mozna e mala korekcija na cenite.

 Струмица    Општина: Струмица

Прати Е-Маил

 vase

Потврден огласувач