Logo

opel corsa 1.0

Број на оглас: 2427920 | Објавен на: 22.04.2017, 14:47
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Corsa

Година: 1999

Гориво: Бензин

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Цена: 1.300 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


se prodava opel corsa 1.0 benzin,3 vrati,god.1999 odlicno socuvana,novi gumi,nov akumulator vredi da se vidi
inf.tel.076-568-349
071-720-027

 Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

 aleksandar

Потврден огласувач