Logo

Passat 1.9 tdi 2007 Итно

Број на оглас: 2428118 | Објавен на: 27.03.2017, 11:36
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Passat

Година: 2007

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Цена: 7.500 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Колата е во одлична состојба со мн.опрема ,сервисирана,максимално сочувана.Може замена за спорт-туринг мотор или макси скутер над 2008 год.Повеќе инфо на 071-313-777-НЕ на долниот број!

 Радовиш    Општина: Радовиш

Прати Е-Маил

 Viktor

Потврден огласувач