Logo

opel zafira

Број на оглас: 2428152 | Објавен на: 19.03.2017, 17:25
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Zafira

Година: 2001

Гориво: Бензин

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Моноволумен

Боја: Бела

Регистрација: Странска

Цена: 1.300 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


1.8 motor

 Крушево    Општина: Крушево

Прати Е-Маил

 crni

Потврден огласувач