Logo

bateriska bormasina nova

Број на оглас: 2428227 | Објавен на: 20.02.2019, 18:36
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 3.500 МКД

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Електрична и електронска опрема

Вид на оглас: Се продава


Bateriska bormasina upotrebena ednas

 Zoran

Потврден огласувач