Logo

Chevrolet aveo 1.2 benzin,atestiran plin.2007god...

Број на оглас: 2428343 | Објавен на: 24.03.2017, 17:52
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Chevrolet

Модел: Aveo

Година: 2007

Гориво: Бензин

Километри: 75000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Цена: 2.500 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Chevrolet aveo 1.2 benzin
So atestiran plin na dizni (700 eu)
God 2007
Prv gazda
Servisirano komplet ulje filtri rebrasti
Novi gumi
78.000 km originall
Registriran cell god do 12 mesec 2017
Sacuvano mnogu
Standardna oprema
Vredi da se vidi
Moze Zamena so pomalo

 Тетово    Општина: Тетово

Прати Е-Маил

 jusuf

Потврден огласувач