Logo

Original 18 Mercedes Bandazi so Michelin gumi

Број на оглас: 2428352 | Објавен на: 29.03.2017, 14:52
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 € 1.600 €

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


Prodavam orginal Mercedes 18 bandazi ,Edition model 2016 god. kupeni novi od Mercedes, so Michelin gumi Primacy 245/40R18 kako novi.

Cena po dogovor

 Скопје    Општина: Карпош

Прати Е-Маил

 Alek

Потврден огласувач