Logo

SE PRODAVA CITROEN C 4 1.6 HDI FUL OPREMA

Број на оглас: 2428568 | Објавен на: 17.07.2017, 10:25
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Citroen

Модел: C4

Година: 2007

Гориво: Дизел

Километри: 15000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Црвена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2018

Сила на моторот: 78 kw / 106 ks

Цена: 3.250 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava citroen c4 1.6hdi uvezeno od Belgija so ful oprema Plateni site davacki do registracija moze zamena za poevtino vozilo za zamena 3500 evra

 Струмица    Општина: Струмица

Прати Е-Маил

 stole

Потврден огласувач