Logo

peleti,Peleti,пелети

Број на оглас: 2428571 | Објавен на: 27.03.2018, 13:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 205 МКД

Категорија: Продавници, Трговија / Останато

Вид на оглас: Се продава


Почитувани потрошувачи,
Задоволство ни е да Ви понудиме пелети од повеќе видови и класи,од различни производители сертифицирани со EN PLUS A1 и EN PLUS A2 сертификати. Во нашата специјализирана продавница за пелети можете да ги најдете следните брендови на пелет по најниски цени:

1.PELLET 4U иглолисно дрво без кора
Сертификат:ЕN PLUS A1
Цена:220 ден/15 кгр.

2.Шишарка Хрватски пелет 100% бука
Сертификат: EN PLUS A2
Цена : 205 денари/15кгр.

3. Алфа пелет Грција иглолисно дрво
Сертификат: EN PLUS A2
Цена: 205 денари / 15 кгр.

4.Биоенерџи поинт Србија 100% бука
Сертификат: EN PLUS A2
Цена: 210 денари /15кгр.


Контакт: 075/395-599 076/438-023

www.facebook.com/ONTIMPELLETSTORE

 Скопје    Општина: Ѓорче Петров

Прати Е-Маил

 ON-TIM PELLET STORE

Потврден огласувач