Logo

peleti,Peleti,пелети

Број на оглас: 2428571 | Објавен на: 25.03.2017, 13:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 210 МКД

Категорија: Продавници, Трговија / Останато

Вид на оглас: Се продава


ПОЧИТУВАНИ ПОТРОШУВАЧИ,
ЗАДОВОЛСТВО НИ Е ДА ВИ ГИ ПОНУДИМЕ НАЈКВАЛИТЕТНИТЕ ПЕЛЕТИ А1 КЛАСА НА МАКЕДОНСКИОТ ПАЗАР ПРОИЗВЕДЕНИ ОД РЕНОМИРАНАТА ИТАЛИЈАНСКА ФАБРИКА PELLET4U.
ПЕЛЕТИТЕ СЕ ИЗРАБОТЕНИ ПО ИТАЛИЈАНСКА ЛИЦЕНЦА ВО ЕДНА ОД НАЈГОЛЕМИТЕ ФАБРИКИ ВО ЈУГОИСТОЧНА ЕВРОПА СЕРТИФИЦИРАНИ СЕ СО РЕНОМИРАНИОТ ЕВРОПСКИ СЕРТИФИКАТ ЗА КВАЛИТЕТ ENPLUS A1.
ПЕЛЕТИТЕ КОИ ГИ НУДИМЕ СЕ СО ВИСОК КВАЛИТЕТ(ПРЕМИУМ КЛАСА).ИЗРАБОТЕНИ СЕ ОД 100% ИГЛОЛИСНО ДРВО КОЕ СЕ КАРАКТЕРИЗИРА СО ВИСОКА ТОПЛИНСКА МОЌ ,НИЗОК СТЕПЕН НА ВЛАГА,И МАЛ ОСТАТОК НА ПЕПЕЛ.

БЕСПЛАТНА ДОСТАВА ДО ВАШИОТ ОБЈЕКТ НА ТЕРИТОРИЈА НА ГРАД СКОПЈЕ.

КОНТАКТ ТЕЛ: 075/395-599 076/438-023 077/839-182

www.facebook.com/ONTIMPELLETSTORE

 Скопје    Општина: Ѓорче Петров

Прати Е-Маил

 ON-TIM PELLET STORE (претпријатие)

Потврден огласувач