Logo

BMW 525 TDS

Број на оглас: 2428613 | Објавен на: 28.03.2017, 15:56
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: BMW

Модел: 525

Година: 1998

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Цена: 2.500 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Se prodava odlicno socuvan avtomobil:
Godina na proizvodstvo 1998
Registrirano cela godina
4 novi gumi M+S
Nov akumulator
Komplet servis
Klimatronik extra
Elektrika na stakla
6.0L na otvoreno
EXTRA CENA 2500e
Zamena 2900e
Mozna e zamena za avtomobil nad 2002 godina so moja doplata.
Broj za kontakt : 077 955 952

 Кочани    Општина: Кочани

Прати Е-Маил

 Lenovo