Logo

Се продава пиштол / ИТНО!

Број на оглас: 2428644 | Објавен на: 15.03.2017, 19:03
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 МКД Цената не е фиксна

Категорија: Спортска опрема и активности / Лов / Пукање / Справи / Опрема

Вид на оглас: Се продава


Се продава пиштол ИТНОО, НОВ !!!
Цената не е фиксна/ отворени за договор!!!

Марка : Beretta / Kalibar 9 mm / COMPACT /
БРОЈ ЗА КОНТАКТ 071260120

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 бојана