Logo

samsung

Број на оглас: 2428789 | Објавен на: 20.03.2017, 22:17
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Samsung

Модел: galaxy s2 mini

Цена: 1.000 МКД

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Одлично сочуван, како од салон, комплет во кутија.

 Свети Николе    Општина: Свети Николе

Прати Е-Маил

 bane

Потврден огласувач