Logo

Tablet Lenovo eftino

Број на оглас: 2428810 | Објавен на: 15.03.2017, 21:43
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.500 МКД Цената е фиксна

Категорија: Останато

Вид на оглас: Се продава


Tabletot e so skrsen ekran tacot e zdrav zemen e od AMC e koristen 6 meseci

 Македонски Брод

Прати Е-Маил

 DARKO

Потврден огласувач