Logo

kymco venox 250

Број на оглас: 2428919 | Објавен на: 03.06.2020, 11:39
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Kymco

Вид: Останато

Година: 2002

Модел: kymco venox 250

Километри: 15000

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Вид на оглас: Се продава


se prodava kymco venox 250 vo ispravna sostojba
So mk tablici

 Свети Николе    Општина:Свети Николе

Прати Е-Маил

 martin

Потврден огласувач