Logo

Continental Premium Contact 5 205 55 16

Број на оглас: 2428964 | Објавен на: 28.05.2017, 12:38
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 15.000 МКД

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава


Гумите се малку возени една сезона, најнов модел.
Премиум гуми со високи перформанси на сите тестови прво место.
Гумите се земени 400е, произведени се во германија.

 Скопје    Општина: Кисела Вода

Прати Е-Маил

 M.

Потврден огласувач