Logo

traktor imt 577

Број на оглас: 2429132 | Објавен на: 22.03.2017, 21:49
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Вид на оглас: Се продава


se prodava traktor imt 577, mehanicki kocnici, prednata se uklucuva na racka, zaedno so tovarackata

 Берово    Општина: Берово

Прати Е-Маил

 goran