Logo

Продавам Куќа-kuka-kuca

Број на оглас: 2429212 | Објавен на: 09.08.2020, 09:17
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 3

Квадратура: 70 m²

Број на спратови: Високо приземје

Греење: Централно

Дворна површина: 300 m²

Тип на домот: Една семејна куќа - Самостојна

Состојба: Реновирана

Опрема: Празен

Број на балкони: 1 Балкон

Број на бањи: 1

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг

Ориентација: Исток

Адреса: Uzicka

Цена: 57.000 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Se prodava kuka vo naselba pod krusino nasproti zeleznicka stanica na 50 metri do glavnata ulica.Moze i zamena za stan so vasa doplata.
Kukata e celosno privatizirana,legalizirana so cist imoten list i so plateni komunalii za dogradba na vtor sprat.

 Микиќ Дамир

Потврден огласувач