Logo

iveko turbo dayli so rampa

Број на оглас: 2429320 | Објавен на: 16.03.2017, 12:01
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 4.000 € Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Вид на оглас: Се продава


kamionceto e vo odlicna sostojba se prodava poradi prestanok na rabota.hitno

 Валандово

Прати Е-Маил

 sasko

Потврден огласувач