Logo

Се продава Микровална Sharp

Број на оглас: 2429385 | Објавен на: 18.01.2018, 18:33
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.500 МКД

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Микробранови

Вид на оглас: Се продава


Микровалната супер работи има греачи и грилл...

 Скопје    Општина:Карпош

Прати Е-Маил

 Zoran