Logo

samsung galaxy s5 neverlock

Број на оглас: 2429572 | Објавен на: 23.03.2017, 10:54
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Samsung

Модел: galaxy s5

Цена: 8.000 МКД Цената не е фиксна

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


samsung galaxy s5 neverlock plav punac i data kabel slikite se od tel mali zabeleski okolu lajsnata top rabote

 Струмица    Општина: Струмица

Прати Е-Маил

 Mobilara-Mobis

Потврден огласувач