Logo

Se prodava kukja

Број на оглас: 2429692 | Објавен на: 15.02.2018, 15:48
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 5

Квадратура: 160 m²

Број на спратови: 2 спрата

Греење: Струја

Дворна површина: 220 m²

Тип на домот: Една семејна куќа - Самостојна

Состојба: Нова

Опрема: Наместен

Број на балкони: 2 Балкони

Број на бањи: 1

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: 2 Паркинг места

Ориентација: Исток

Адреса: Budimir dimkovski 15a

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava kukja

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 aleksandra