Logo

KUMUR ZA SKARA

Број на оглас: 2429761 | Објавен на: 23.07.2019, 10:44
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 1 МКД

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Дрвна индустрија и Преработка на дрво

Вид на оглас: Се продава


Продаваме ќумур за скара, наше лично производство.
Продажбата може да се изврши и преку фактура.
Јавете се за повеќе информации

  Демир Хисар

Прати Е-Маил

  Nikola

Потврден огласувач