Logo

Se prodava Fiat Uno 1.0i

Број на оглас: 2429801 | Објавен на: 23.03.2017, 15:23
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Fiat

Модел: Uno

Година: 1998

Гориво: Бензин

Километри: 130000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Цена: 750 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Fiat uno 1.0i vo odlicna sostojba reg.
Za podetalni info.na tel.071-220-623

 Македонски Брод

Прати Е-Маил

 Bojan