Logo

NOVA MAGNETNA BUBICA

Број на оглас: 2429813 | Објавен на: 16.09.2020, 20:14
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.500 МКД

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Додатоци за Мобилни телефони / Останато

Вид на оглас: Се продава


micro magnetni Bubici za prepisuvanje na ispiti sto ne se gledaat so oko!!
Rabotat na site vidovi telefoni!

Setot sodrzi:
1.Bubici (magneti)
2.Magnet za vadenje od uvo
3.Univerzalen Predavatel koj pasuva na site telefoni


za polesno prebarucanje:
bubica , bubici , buba , bubamara , slusalka , slusalki , mala ,mikro, minijaturna , najmala бубица , бубици , буба , бубамара , слушалка , слушалки , мала , минијатурна , најмала , микро , prisluskuvanje , prislushkuvanje , prisluskuva , shpiun, shpion , spion , spiun , бубица , бубици , прислушкува , прислушкување , шпиун , шпион , шпиунирање , SPY , ispit , ispiti , испит , испити , препишување , prepisuvanje , prepishuvanje

Огласи од: bubica ispit

bubica ispit

Тетово

Станете Премиум член

 Тетово    Општина:Тетово

Прати Е-Маил

 xxxx

Потврден огласувач