Logo

Ford C Max 16 tdci

Број на оглас: 2429818 | Објавен на: 23.04.2017, 11:41
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Ford

Модел: Focus C-Max

Година: 2003

Гориво: Дизел

Километри: 170000

Менувач: Рачен

Каросерија: Моноволумен

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 04.2018

Сила на моторот: 80 kw / 109 ks

Цена: 3.750 € Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


uvezano od italia. so ful oprema i mnogu zdravo vozilo atestirani foli kompletno servisirana cenata e fiksna

 Радовиш    Општина: Радовиш

Прати Е-Маил

 Trajce

Потврден огласувач